1 / 4
Disk za obrabotka na drvo
699 МКД
20.01.2023 13:30

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материјали. Изработен од јаглероден челик погоден за брзо отстранување и обликување, особено за конвексни и конкавни области.

☑️ Овозможува брзо и ефикасно отстранување на материјалот.
☑️ Материјал: Јаглероден челик.
☑️ Боја: Сребрена.
☑️ Облик: Форма на плоча.
☑️ Надворешен дијаметар: 123мм.
☑️ Внатрешен дијаметар: 22.23мм.
☑️ Дискот е наменет за брусилица.


🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Alatki za navoj

650 МКД

Set za izvlekuvanje

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам