1 / 12
Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo
500 €
Цената не е фиксна
16.09.2022 20:20

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epoksidna smola, cenite se dvizat od 150E pa nagore vo zavisnost od dimenziite i zelbite vasi. Povelete za podetalni informacii.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

stojan
Потврден огласувач
070344621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам