1 / 4
iPhone X 256 GB / black
250 €
09.02.2022 01:29

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone X 256GB

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam,
iPhone X 256 GB / neverlock.
Komplet pakuvanje.

Cena: 16.000 mkd / perfekten

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам