1 / 4
Detektor 3 vo 1
1.399 МКД
11.01.2023 10:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична струја. Овој детектор доаѓа заедно со аудио и визуелна индикација што ви овозможува лесно да направите ознака кога ќе се детектираат металот, жицата за наизменична струја или дрво. Помага во пронаоѓање на вистинската позиција за дупчење, закачување на полиците, ТВ, слики, огледало, менување на потрошен материјал и слично.

✔ Напреден детектор со LCD екран и индикатор за звучен и визуелен сигнал.
✔ Лесна ергономија и практичен дизајн, удобен за поседување низ домот, канцеларија, работна хала, гаражен простор и сл.
✔ Три режими на работа: може да се користи за откривање на дрво и метал, метална и жица за наизменична струја.
✔ Лесно ги лоцира столпчињата зад ѕидови, под и тавани длабоки до 18 мм.
✔ Лесно лоцира скриени метални предмети длабоки до 30мм
✔ Откријте ја незаштитената жица за наизменична струја до 50 mm.
✔ Функција за автоматска калибрација.
✔ Индикација за слаба батерија и автоматско исклучување по употреба.
✔ Вклучена батерија.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

850 МКД

Libela & Metro & Laser

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам