1 / 4
Komplet 3 Turpii
499 МКД
13.08.2022 12:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет 3 метални турпии со гумена рачка. Алатките се изработени од јагледорен челик, што води до поголема цврстина и подобра отпорност на триење за долготрајна употреба.

☑ 3 Различни Алатки: Рамнa турпија, Полукружна турпија, Кружна турпија.
☑ Удобна рачка - Мека гумена рачка ви обезбедува најдобро држење, гуменото покривање ги прави отпорни на влажност, против лизгање.
☑ Се користи за обработка на дрво, различни видови на метали, пластика, гума, алати за острење и сл.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Sestoagolni Klucevi

399 МКД

Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам