1 / 2
Продавам фрижидер
9.000 МКД
17.01.2022 21:27

Чаир / Скопје

Продавам фрижидер марка Indesit малку користен, димензии 175x60x65.
инфо на телефон 078 931 130 после 17 часот

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078931130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам