1 / 2
Apple Macbook Air A1466 i A1369 Baterii
3.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.01.2023 18:21

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Novi baterii A1405 / A1496 kompatibilni so Macbook Air A1466 i A1369 modeli. Proizvedeni se 23.06.2021 god. Montazata e besplatna.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Hiper Digital
Narodna Revolucija 92
Потврден огласувач
078728282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам