1 / 4
Set 125 Gumici
450 МКД
11.09.2022 13:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изработени од флексибилна гума која обезбедува безбедни заптивки. Може да направи заптивка на масло, воздух, гас и вода.

☑ 125 парчиња.
☑ 37 големини.
☑ Пластична кутија за складирање.
☑ Сите облици на гумици.
☑ Од најмали до најголеми.

⤵️ Сетот содржи:
• Подлошки со црвени влакна
• Гумени подлошки
• Рамни гумени подлошки
• О-прстен
• C-Клип
• Машини за перење славини
• Дихтунзи од пена
• Алуминиумска машина за перење
• Гумен О-прстен

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Magneten stegac

250 МКД

Tubeless - Set za saniranje na avtomobilska guma

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам