1 / 12
Pronajdete idealno pojacalo za Vas
1 МКД
26.01.2023 10:56

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Ponuda na povekje pojacala na edno mesto i sekako mozna proba
1. Pioneer A-602R...............150 evra
2. Grunding R303.........PRODADENO.
3. Sony TA-F319R...................70 evra..
4. Yamaha RX-V493......PRODADENO.
5. Yamaha RX-V430..............90 evra.
6. Denon PMA-980R ....PRODADENO.
7. Onkyo A-9511...........PRODADENO.
8. Technics SU-810................70 evra.
9. Technics SU-V60...............80 evra.
10. Kenwood KA3700............90 evra.
11. Pioneer A-Z370, F-Z570L....PRODADENO..Povelete na proba. tel.070402215

09RDS

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам