1 / 9
Iveco Daily 3.0
По Договор
25.07.2022 09:03

Прилеп / Прилеп

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki do registracija.Vo top sostojba ni tropka ni lupka mozi da se proveri kade sakate.3.5m tovaren prostor so kuka.Cenata e po dogovor !!

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам