1 / 4
Prenosna Pila za busilica
750 МКД
27.09.2022 12:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во вашиот секојдневен живот, изработен е од материјал со добар квалитет, практичен, лесен за ракување и употреба, има долг работен век.

✅ Може да сече разни материјали: дрво, пластика, гума.
✅ Удобно држење, едноставно ракување, подобро искуство во работењето.
✅ Челична чашка со сечилото на пилата, ножот на пилата може брзо да се замени со ротација без расклопување.
✅ Материјал: ABS + метал.
⚠️ При користење на овој производ треба да бидете внимателни.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Komplet za struganje

350 МКД

Digitalen Subler

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам