1 / 5
Avtomatik
600 €
Цената е фиксна
20.01.2023 20:20

Прилеп / Прилеп

Se prodava Tomos A3 proizveden 1983 God,restavriran,vo besprekorna sostojba,so soobrakajna.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
075668162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам