Типска куќа
1 €
06.02.2023 19:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

234 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

236 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Типска населба

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни спрата Прилеп.
Куќата располага со сопствено парно греење на Дрва, котлара, огромна покриена тараса со кровна конструкција на горниот спрат , подрум (скривница) и прекрасен огромен двор.
Куќата се продава со / без мебел.
Чист имотен лист за куќа и двор.
Информации на 070816060 или 076241595

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078861728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам