1 / 11
Se prodava citroen jumpy 2015 gog.
1 €
30.11.2022 09:46

Прилеп / Прилеп

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, servo volan, centralno zaklucuvanje so dalecinsko, elekrika na retrovizori i prozori, stranicna lizgacka vrata, registrirano, novi gumi servisirano vo ovlasten servis ima servisna kniska. Mozi zamena za kola so vasa doplata.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
075283906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам