VO MESNOSTA BARA
1 €
Цената е фиксна
12.11.2022 09:52

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1603 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA OD LENISKI MOST DESNO,INFORMACII NA 075 239 654 POSLE 15 I 30 CASOT

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

силвана
Потврден огласувач
075239654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам