1 / 1
Prodavam plac na Skopska Crna Gora
34 €
08.11.2022 10:56

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3105 m²

Тип на земјиште:

Останато

Placot e 3105m2 vo mesto Gradishte, 35 eur m2. Cist imoten list
075/466-786 Jgaoda

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Anita
Потврден огласувач
070300424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам