1 / 2
Roadbike 125cc
800 €
24.03.2023 10:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Roadbike

Километри:

5000

Vespata e kako nova mnogu malce vozena!
075 523 549

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077519845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам