1 / 6
Metabo ger kratilica KS 216 M
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2023 23:12

Бутел / Скопје

Vo solidna sostojba, raboti besprekorno, precizna, so LED osvetluvanje i laser za označuvanje, odi komplet so dve pili

kon.tel. 070373999

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

....
Потврден огласувач
1111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам