1 / 5
IVECO IVEKO SLEP SHLEP EURO 5
1 €
29.01.2023 14:47

Прилеп / Прилеп

Kamionot e vo perfektna sostojba 2011 god
3.0 motor so 170 ks avtomatik menuvac + tiptronic zamenet nov set potisna lamela
Specijalno vozilo 1600 kg legalna nosivost
Reg so z. Karton
Uvezeno od CH pred 3 meseci
Aluminium platforma
Makarata dvizi levo desno !
Voziloto e na privatno lice .

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Leonardo
Потврден огласувач
071855100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам