1 / 9
Kuka planska tip top !!!!
99 €
1.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2023 12:17

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Metodija patcev

Kukata se naoga na rid nad staro ridtekst vo naselba Kuzman !!!
350m2 povrsina +220m2 dvor
Prifakam i predlozi za cena po poraka tuka na reklama5 ili na mob !!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078399515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам