1 / 4
Masini za sienje Bagat
100 €
23.01.2023 21:14

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat tri masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rabotat na stuja so motorce site tri za 100 evra

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
070378797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам