1 / 12
Maisonettein for sale in Siviri Halkidiki of 110 m/2.
300.000 €
01.03.2023 16:15

Скопје Центар / Скопје

Se prodava mezoneta na Siviri, Halkidiki, od 110 m2, vo kompleks, pred more, na mnogu privilegirana lokacija. Imotot se naoǵa pred prekrasna plaža so sopstvena gradina od 20 kv.m. Se sostoi od tri kata od koi prizemjeto može da se pretvori vo poseben stan bidejḱi ima samostoen vlez dnevna, kujna, soba i wc. Na prviot kat, koj ima vlez od zadnata strana na kompleksot, ja naoǵame prostranata dnevna soba so kamin i prekrasen pogled na more, kujna i ušte edno wc. Na 2 kat ima dve prostrani spalni sobi so golem plakar i banja so tuš. Site katovi imaat klima, PVC prozori A3 PLUS, dvojno zastakluvanje, lizgački roletni, pločka od nov tip, mermerni skali, 2 bezbednosni vrati i magacin. Ima i predinstalacija za alarm, solaren bojler i radijator. Eleganten imot na edna od najubavite i najubavite plaži na Halkidiki, neposredno pred more. Idealen za semejstva i za eksploatacija.

Shitet Mezoneta ne Siviri Halkidiki Greqi me siperfaqe 110m2 ne nje kompleks buze detit ne nje vend shume te privilegjuar. Prona ndodhet përballë një plazhi të bukur me kopshtin e vet prej 20 m2. Perbehet nga tre kate nga te cilet kati perdhe mund te kthehet ne apartament me vete pasi ka hyrje te pavarur, sallon, kuzhine, nje dhome dhe wc. Në katin e parë, i cili ka një hyrje nga pjesa e pasme e kompleksit gjejmë dhomën e bollshme të ndenjes me oxhak dhe pamje mahnitëse nga deti, kuzhinë dhe një wc tjetër. Ne katin e 2 ndodhen dy dhoma gjumi te bollshme me dollap te madh dhe nje tualet me dush. Te gjitha katet jane me kondicioner, dritare PVC A3 PLUS, xham dopio, grila rreshqitese, pllake te tipit te ri, shkalle mermeri, 2 dyer sigurie dhe depo. Ka edhe paravendosje për alarm, ngrohës diellor të ujit dhe radiator. Një pronë elegante në një nga plazhet më të bukura dhe më të qeta të Halkidikit, pikërisht përballë detit. Ideale për familje dhe për shfrytëzim.

Maisonettein for sale, in Siviri, Halkidiki, of 110 sq.m., in a complex, in front of the sea, in a very privileged location. The property is located in front of a beautiful beach with its own garden of 20 sq.m. It consists of three floors of which the ground floor can be turned into a separate apartment as it has an independent entrance living room, kitchen, a room and wc. On the first floor, which has an entrance from the back of the complex we find the spacious living room with fireplace and stunning sea views, kitchen and another wc. On the 2nd floor there are two spacious bedrooms with a large closet and a bathroom with shower. All floors have air conditioning, PVC windows A3 PLUS, double glazing, sliding shutters, new type tile, marble stairs, 2 security doors and storage. There is also pre-installation for alarm, solar water heater and radiator. An elegant property on one of the most beautiful and quiet beaches of Halkidiki, right in front of the sea. Ideal for families and for exploitation.

Property Code: ΚΜΡ61280

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Ridi.NewDeal
Tsmiski 33 Thessaloniki
Потврден огласувач
00306994867940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам