1 / 2
Spalna 200x160cm
4.000 МКД
13.11.2022 14:29

Карпош / Скопје

Se prodava spalna za dusek 160x200. spalnata e socuvana kako nova.
Cenata e 4000 denari.

Kontakt na 075455132

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078455132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам