1 / 12
Prodavam skoro nov garnitura
400 €
Цената е фиксна
19.03.2023 19:20

Карпош / Скопје

Prodavam vinarija so fabricna cena 25.000 istive vo saloni se 40000/50000 den se 074-207-007

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070 899 903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам