1 / 7
Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици
36.000 МКД
Цената е фиксна
27.01.2023 11:51

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат:
- аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање и
- трпезариски столици (х4),
изработени од истиот штоф.

Гарнитурата е користена неколку месеци, и е сеуште под гаранција, додека столиците не се воопшто користени.

Цената на гарнитурата е 36 000ден., додека на столиците е 18 000ден.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Afrodita
Потврден огласувач
070290214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам