1 / 5
PEUGEOT 508 2.0HDI 2012G
8.400 €
20.01.2023 17:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 508 2.0hdi 2012 god
Full oprema
Reg so zelen karton
Novi gumi
Mozi zamena
077 607 264

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам