1 / 1
Lavabo Umivalnik Лавабо Умивалник
1 МКД
27.11.2022 17:33

Чаир / Скопје

Lavabo Umivalnik so mebel i cedalnik 2500 den
Lavabo x 2

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Manevski Kiril
Потврден огласувач
070534809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам