1 / 7
Гарнитура од Зона Мебел
27.000 МКД
20.03.2023 08:30

Битола / Битола

Се продава користена гарнитура од Зона Мебел. Во многу добра состојба, без оштетувања, со многу квалитетно платно ( Enoa aqua clean ). Димензиите се 300 х 200 х 100 см. и висина 65 см.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Аце
Потврден огласувач
075207881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам