1 / 5
Dozator pump (detergent & polir)
4.900 МКД
Цената е фиксна
09.03.2023 21:59

Тетово / Тетово

Dozator pumpa per maqina enelarese industriale(detergent dhe polir)
Dozatorni pumpi za masini za mienje sadovi (detergent i polir)

Made in Turkey

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

:)
Потврден огласувач
071736713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам