1 / 10
Ekstra sacuvana FIAT PUNTO 1.2BIPOWER so orginalni 120.000km
3.000 €
26.05.2023 12:42

Куманово / Куманово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN-METAN 60KS, 2005god BENZIN MOTOR najdobriot motor, potrusuvacka 4.5L, registriran, realni kilometri 120.000km proverka kaj sakate. Servis ima napraveno e smeneto rebrasni (100.000km), ulje i site filtri pred 1000km, KLIMA (raboti perfektno), klima foliji na stakla, radio cd/aux. Elektricni stakla, MANUAL 5 brzini, solidni gumi so felgi 14"

078.219.274
078.219.274

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za Golf 4 1.9tdi 81kw 110ks SAMO DELOVI vw mk4

1 €

Ekstra sacuvan Golf 5 1.9tdi so orginalni 170.000km

6000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам