1 / 9
BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT
23.500 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 10:51

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT...
PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD...
POMINATI 250000 KM SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR...
DVA KLUCA ...
DZIPOT E VO PERFEKNA SOSTOJBA...
NAPRAVEN SERVIS NA MOTOR, MENJAC.......
4 NOVI ZIMNI GUMI...
REGISTRIRAN DO SEPTEMVRI MESEC 2023 GOD...

CENA 23500 EU...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 207 1.4I 95KS_98000KM_2008GOD

3850 €

KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

6600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам