УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ


BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...

23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...

6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...

6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW POLO 1.2 TDI 75 KS BLUEMOTION_NAVI

VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GODINA OPREMA: -KLIMA -FABRICKO RA...

5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...

4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS... PROIZVEDEN 8 MESEC 200...

4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>> ...

4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...

4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...

4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...

3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Mitsubishi Colt 1.5D_95ks_2008god

REGISTRIRAN CELA GODINA DO. DEKEMVRI 2023 GOD. UVEZENO OD GERMANI...

3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

KACIGA NOVA LS VERSO

SE PRODAVA KACIGA LS2 OF570 Verso KACIGATA E CISTO NOVA, NE E NITU...

PEUGEOT 207 1.4I 95KS_98000KM_2008GOD

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN-70 KW ( 95KS) -EURO 4 PROIZVEDENA 2008 GOD ...

3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...

4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Transport na vozila vo zemjata i nadvor

Vrsime transport na vozila vo zemjava i nadvor... Tocno, precizno i ...

По Договор
или предлог цена

Se prodava kuka vo Trkanje

Se prodava kuka vo Trkanje kaj centarot do školoto, so lojze i pomošn...

По Договор
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

Телефон: 078390355

Град: Кочани

Веб страна: https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

Facebook страна: https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ Увоз и продажба на половни автомобили... Платени сите давачки до регистрација... ( царина, тив, хомологација и преведени документи).... Кочани тел. за контакт 078 390 355

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

ПРЕСТАНИ ДА БAРАШ, ЗАПОЧНИ ДА ВОЗИШ * УНИКАР *
2300

Кочани
https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

www.reklama5.mk/unicar

078390355

https://www.facebook.com/unicar.plovnivozila

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам