1 / 5
Se prodava Mercedes 1317 vo odlichna Sostojba
4.800 €
01.03.2023 19:25

Прилеп / Прилеп

Se prodava mercedes 1317 1990god vo odlicna sostojba registriran do 10.2023 bazdaren tahograv gumi 70%novi dizni novi sreden za rabota.
Info: 070 287 851 Bobi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
078752440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам