1 / 1
Наткасни / Фиокар со Акциска Цена (Natksni/Fiokar)
2.400 МКД
Цената не е фиксна
12.02.2023 21:12

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Акциска Цена 2,400ден за Наткасна ✅
Модел: IKEA KULLEN

Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42cm длабина
Изработени од Бела Иверка 🗄️ Екстра Квалитет
Монтирани , Готови за користење.

Локација:📍 SKOPJE , КОЗЛЕ


Тел. ☎️ 071 668 746 ☎️

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

VW
KARPOŠ
Потврден огласувач
071668746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам