1 / 7
Suzuki rmz 450cc
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2023 22:32

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

Rmz

Километри:

25000

SUZUKI RMZ 450 2008GODINA
MOTORO E PRAEN GENERALEN REMONT IMA MENATO
1.KLIP
2.HILZNA
3.LANCE
4.KLIPNACA
5.LAMELI
6.MALSO I FILTER
7.SINDZIR
8.PREDNA ZVEZDA
9.ZADNA ZVEZDA
10.KLIZALKA I VODILKA
MOTORO E SREDEN ZA SVOJA DUSA
MOZI ZAMENA ZA PONOV MOTOR NAD 2015 SO MOJA DOPLATA
075 524 245
076 747 369

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

filip
Потврден огласувач
076747369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам