1 / 3
Tablet - Lenovo Tab 4 7" (TB-7104F) Crn
2.500 МКД
26.03.2023 13:01

Куманово / Куманово

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

7" инчи

Продавам сочуван таблет Lenovo

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077616666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам