1 / 7
Citroen c4 grand pikaso
3.600 €
26.03.2023 14:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

Grand C4 Picasso

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroenot e zacuvan pominata registracija DVa para gumi letni zimski. 076659159 Aleksandar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
075379880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам