Цела Македонија
                           
59035 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Moderno ureden stan vo centar

Се изнајмува модерно уреден трособен стан во центар, градски ѕид, кај...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

17 мај 10:41Промовирано

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Стан 54m2 со паркинг место

Изнајмувам нов опремен стан 54m2 со сопствено паркинг место под зград...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба ...


10 €
или предлог цена
Денес 14:23Iznajmuvam namesten stan vo Karposh 2

Se iznajmuva solidno namesten stan vo Karposh 2 vo blizina na hotel ...


14.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:21Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 14:20Se prodava lozje vo Sopiste

Se prodava lozje so povrsina od 2670m2. KP 1836 i 1837. KO Sopiste vo...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:19Se bara investitor za plac vo Sopiste Kisela Voda 1890m2

Се бара инвеститор за плац во Сопиште -Кисела Вода. Катастарски парце...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:19PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:18Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче

Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче 853 м2, чист имотен лист


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:17Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:17Odlicen stan 40m2 Vodno

Шифра: A6043 Се издава одличен стан од 40м2 наспроти Клинички цент...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:17Атрактивен канцелариски простор

Агенција Home Art изнајмува одличен, комплетно опремен канцелариски п...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:17Deloven prostor vo Kapistec 90m2

Шифра: A25166 Се издава деловен простор на одлична локација во Капи...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:17Deloven prostor 91m2 vo Centar

Шифра: A26885 Се издава деловен простор , идеален за канцеларии на о...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:16Deloven prostor kaj Soboren Hram 65m2

Шифра: A23370 Се изнајмува деловен простор наспроти Соборен Храм Св....


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:16Се продава гароњера во Сити Гарден

Агенција Home Art продава одлична нова гарсоњера во Сити Гарден, во б...


51.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:16Nov stan 82m2 Vlae Aleksandrija

Се продава нов стан,веднаш вселив по имотен лист 77м2 внатрешна површ...


88.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:15Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
Денес 14:15DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 14:14Dukan , Deloven Prostor

Se IZDAVA ili PRODAVA dukan na ul.Prilepska 53a vo zgrada.Dukanot e ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:14Изнајмувам спрат од Куќа

Информации само на бројот: 075 23 11 99 Informacion vetëm në numrin...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 14:09Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


25 €
или предлог цена
Денес 14:08Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:05PLAC ZA KUKA (CENTAR)

Плацот (220 м2, КП 18348) е на улицa Менде Бошкоски Бр. 2/а. Комунали...


20.000 €
или предлог цена
Денес 14:04Se prodava stan vo marino 110m²

Stanot raspolaga so 110m² Dnevna,3 spalni sobi,2 toaleti, terasa Mirn...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

Денес 14:04Се изнајмува

Се изнајмува 3-собен, многу функционален стан во Скопје, Карпош 3, н...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:04Se iznajmuva nov namesten stan Centar-Stara rampa

Изнајмувам нов наместен стан. Центар - Стара рампа.


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:01Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 14:01PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
Денес 14:01Se izdava garsonjera vo Novo Lisice

Se izdava prazna garsonjera vo Novo Lisice na Bul.ASNOM pozadi Okta. ...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:58Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:58ПРОДАВАМЕ СТАН 2 САПЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ БИСЕР - 71М2

Се продава стан во Аеродром позади Бисер. Станот е со површина од 71м...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:58ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 1 СПАЛНА ПРИЗЕМЈЕ АЕРОДРОМ - 41М2

Се продава стан во Аеродром близу Поликлиника Јане Сандански. Станот ...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:58ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ КАРШИ ЕКВИЛИБРИУМ - 49М2

ШИФРА 1174П Се продава стан со површина од 49м2, на мезанин, 2 про...


45.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:57ПРОДАВАМЕ ГАРСОЊЕРА 25М2 АЕРОДРОМ ЕКВИЛИБРИУМ

Се продава одлична гарсоњера во Аеродром кај Еквилибриум. Станот е со...


36.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
40.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:57ПРОДАВАМЕ СТАН 100М2 3 СПАЛНИ АЕРОДРОМ - ВЛ.КОМАРОВ

Продаваме прекрасен реновиран стан во Аеродром на Владимир Комаров по...


94.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:57PRODAVAME PRIZEMJE SO DVOR 3 107M2-3 SPALNI N.LISICE

Prodavame prekrasno prizemje so dvor vo Novo Lisice pozadi Tehnomarke...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:57ПРОДАВАМЕ ДУПЛЕКС 4 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ВОЕН БАЗЕН

Продаваме дуплекс во Аеродром кај воен базен. Станот има 120м2, 4 спа...


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:56ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ АЕРОДРОМ КАЈ ЉУБЕН ЛАПЕ - 118М2

Се продава стан во Аеродром кај ОУ. Љубен Лапе. Станот е со површина ...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:56SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 50M2

Se izdava stan vo Kisela voda, 50m2. Stanot ima 1 spalna, trpezarija...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:56SE IZDAVA STAN VO AERODROM SPROTI HOTEL RUSIA NAMESTEN 57M2

Се издава стан во населба Аеродром во близина на СЦ Јане Сандански со...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:56SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ FINKI 50M2

Se izdava stan namesten so galerija od 50m2 vo Karposh 2 kaj fakultet...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:56Страна 1 од 1476

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам