Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
599 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava fotoaparat Samsung ES28

Se prodava digitalen fotoaparat Samsung ES28.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:01Se prodava Fujifilm FinePix S1600

Se prodava Fujifilm FinePix S1600 vo odlicna sostojba. Fotoaparatot...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:01VIDEO NADZOR IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI 3MP ALARM

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.600 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.100 МКД
Денес 11:37IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 11:37IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:37WIFI Saat kamera

Saat so skriena kamera za vnatresna upotreba. Se povrzuva preku wifi ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Povolno Panasonic DVC 62

Prodavam kamera Panasonic DVC 62 vo mnogu do bra sostojba ocuvana I m...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:14Povolno Panasonic NV MD 1000

Prodavam digitalna kamera Panasonic NV MD 1000 vo odlicna sostojba k...


170 €
или предлог цена
Вчера 21:14Sony hvr 1000

Prodavam kamera soni hvr 1000 vo ekstra sostojba Djole 078299560


400 €
или предлог цена
Вчера 21:14Cena po dogovor

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR K...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:14WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 20:24WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 20:19WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 20:18REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 20:18WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 20:16Gopro 9 Full Pack + Media Mod za vlogeri

Se prodava Gopro 9 full pack so kutija + dopolnitelen Media mod za sn...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

Akciona kamera Insta 360 ONE X Nova

Kamerata e nova nekoristena so edna godina garancija od neptun zaedn...


20.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 14:30ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / На лагер голем избор на ...


55 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata ekupena vo Januari 2022...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39Kamera / kamera za lov 3G / kamera so dojava

Ovaa kamera e najpogodna za lovdzii,pcelarnici, vikendica...zatoa sht...


2.490 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 12:24GoPro Pro 3.5mm Mic Adapter (Media Mod)

Се продава GoPro PRO 3.5mm MIC ADAPTER за Media Mod нa GoPro камери. ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:23IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07WIFI SMART KAMERA KAMERI IP NET ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FHD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR WIFI SMART ROTIRACKI FULL HD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07digitalna samsung kamera

se prodava nova digitalna samsung kamera nekoristena so torbicka poln...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45video nadzor

se prodava nov nekoristen video nadzor ..resiver so dve kameri kablov...


4.000 €
или предлог цена
01 дек 20:51KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 дек 17:40VIDEO NADZOR,ALARMI,VIDEOFONI

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR Голем изб...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 дек 16:49MINI CAMERA

Nova neotpakuva mini kamera..


10 €
или предлог цена
01 дек 11:35Prodavam CANON XH-A1 i hard disk SONY HVR-DR60

Kamera Canon XH-A1 so 3-CCD chip, Minimum Lux. 0.4 lux (in Manual Mod...


111.111.111 €
или предлог цена
01 дек 11:26IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.100 МКД
или предлог цена
01 дек 11:06WIFI KAMERI,SPY KAMERA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR VIFI

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
01 дек 10:38MINI KAMERI,KAMERA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE,SNIMA 24 CASA

MINI KAMERA KOJA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE RABOTI NA BATERIJA ILI NA ST...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:38Spy wifi kamera vo lenta

Skriena wifi kamera koja se napojuva so kabelce micro usb, i se gleda...


3 МКД
или предлог цена
30 ное 18:19Kamera nova dvostrana Avto skola

Nova kamera


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

30 ное 16:53Aparat Canon EOS 6DFull Pack+Objektiv EF-50mm-F1-8STM

📸Спецификации за производот Canon EOS 6D📸 20_2_MP_CMOS: CMOS се...


1.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

30 ное 14:45SONY SHOE ADAPTOR VCT-TR

PRODAVAM SONY SHOE ADAPTOR VCT-TR POGODEN NA NEGO DA SE STAVI KAMERA...


900 МКД
или предлог цена
30 ное 13:33IZNAJMUVAM KRAN KAMERA

IZNAJMUVAM - PRODAVAM KRANOVI SO PANASONIC AG- AC 120 i PANASONIC AG...


1 €
или предлог цена
30 ное 13:12Prodavam Kameri Samsung

Prodavam Kameri Samsung ednata ispravna, drugata ima linii na ekrance...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

30 ное 11:15Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 09:55Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам