1 / 4
Libela & Metro & Laser
600 МКД
21.02.2023 10:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработка на дрво, инсталација на скали и прегради, калапи, плочки и сл.

✔ Хоризонтална и вертикална ласерска линија.
✔ Хоризонтална ласерска линија и точка од 360 степени.
✔ Хоризонтална точност: 0,25 мм / M.
✔ Вертикална точност: 0,5 мм / M.
✔ Оптичка бранова должина: 630 - 680 nm.
✔ Обем на осветлување: 20м.
✔ Растојание на осветлување: 6 - 8м.
✔ Напојува со: AG13 батерија (вклучена).
✔ Должина на мерна лента: 5,5м.
✔ Димензии: 13.5 х 8.5 х 3.8 х 5cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Alat za toplo topenje lepak - 60W

499 МКД

Povekjenamensko Metro

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам