1 / 3
Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg
999 МКД
20.07.2022 18:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Наоѓа голема примена во секојдневието во маркети, продавници, пазари итн.

✅ Мерење во kg, LB, N
✅ Минимално вагање 500г
✅ Максимално 200Кг
✅ Вклучени 2 батерии

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Strafciger so dodatoci

599 МКД

Set za izvlekuvanje

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам