1 / 3
Stegac za Zglobovi
199 МКД
03.09.2022 11:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🤜 YC Стегач за зглобови изработен е од неопрен кој помага во задржување на телесната температура, со тоа подобрува циркулација и помага во процесот на лечење.

✔️ Овозможува поддршка за слаб или повреден зглоб.
✔️ Помага при оток.
✔️ Погоден за сите спортски активности.
✔️ Универзална големина која индивидуално се прилагодува.
✔️ Удобна заштита на рачниот зглоб.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stegac za raka - lakt

299 МКД

Stegac za Zglobovi

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам