Logo

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТЛАРИЈА

Број на оглас: 3295343 | Објавен на: 20.03.2020, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА СО ВИСОК СТЕПЕН НА ТОПЛИНСКА И ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА,
ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА РОЛЕТНИ, КОМАРНИЦИ, ВЕНЕЦИЈАНКИ, ЗЕБРА (ДЕН-НОЌ) ЗАВЕСИ И ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ

ПВЦ СТОЛАРИЈА ОД РЕНОМИРАНИОТ ИТАЛИЈАНСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ ALPHACAN http://www.alphacan.it/eng/profilo.php

МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА ПРОФИЛ ОД 6 КОМОРИ, 7 КОМОРИ, И 7 КОМОРИ СО ТЕРМОАКУСТИЧЕН БЛОК ВО ПРОФИЛ

ИЗРАБОТКА НА АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА ALUMIL https://www.alumil.com/

ВГРАДУВАМЕ НАЈКВАЛИТЕТЕН ИТАЛИЈАНСКИ ОКОВ AGB https://www.agb.it/en-us/home

ВГРАДУВАМЕ НАЈКВАЛИТЕТНИ ГЕРМАНСКИ РАЧКИ HOPPE https://www.hoppe.com/in/en/home

МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА СТОЛАРИЈА ВО РАЗЛИЧНИ БОИ

КОНТАКТ: ул. Неретва бр.35 Берово
071-344-517
е-mail: drim.inzinering@yahoo.com
www.facebook.com/DRIMInzinering

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 ДРИМ Инжинеринг (претпријатие)