1 / 8
Се продава куќа во центарот на Прилеп
50.000 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 11:21

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36, близу Центарот за социјални грижи.

Куќата е на два ката, со дворно место, тераса и гаража.

Сите заинтересирани може да се јават на тел. број 076 995 549.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Елизабета Апостолоска
Потврден огласувач
076234373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам