1 / 4
Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi
350 МКД
Денес 12:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки.

✅ Издржлива и зацврстена челична конструкција.
✅ Брз и лесен за употреба
✅ Отстранува било каква завртка за 10 секунди.
✅ Може да се користи на нејасни, нерамни или груби штрафови. Дури и ако ја раскинете целата глава на заврткатa, сепак можете да ја извлечете.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Strafciger so dodatoci

599 МКД

Set 14 Bitovi za zavrtki

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам