1 / 5
Elektricna prilagodliva stolna lamba
950 МКД
10.09.2022 15:15

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и функционален дизајн. 360° држач флексибилен за поставување на вашето работно биро. Флексибилен дизајн на стегачи од типот c и метална тешка основа дозволува ламбата да се инсталира скоро било каде за осветлување. Прицврстете го на полицата за книги, канцелариска маса, компјутерска маса или на кое било друго место што би сакале.

Карактеристики:
✔️ 100% сосема нов и висок квалитет
✔️ Боја: бела
✔️ Материјал: железо
✔️ Димензии: 11 x 14 x 35cm
⚠️ Максималната моќност на изворот на светлина е 40w (со исклучок на сијалицата).

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Столни лампи

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektromagneten Detektor za elektromagnetno zracenje

1199 МКД

Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам