1 / 4
SE PRODAVA EL.SPORET I MASINA ZA ALISTA
1 МКД
Цената не е фиксна
01.05.2020 14:37

Битола / Битола

EL.SPORET E ISPRAVEN A MASINATA ZA ALISTA E SO MAL DEFEK KAPI VODA
CENA EL.SPORET 2500
CENA MASINA ZA ALISTA 1500

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070237445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам