1 / 3
SOLIS 26 HP SO MITSUBISHI MOTOR
6.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 18:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM TRAKTOR SOLIS 26 KS.SO HERMETICKA KABINA ,GREENJE- LADENJE VO NEA, SO MITSUBISHI MOTOR ,SAMO 60 H RABOTNI,USTE E POD GARANCIJA,ODLICEN,PRICINA ZA PRODAVANJE E KUPUVANJE NA POGOLEM TRAKTOR. I NOV PLUG ALPLER. ZAEDNO SO TRAKTOROT
KONTAKT TEL 071 501 441
071 501 441
071 501 441

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Anton
Потврден огласувач
071 501 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам