1 / 4
Ortopedska pernica
499 МКД
02.06.2022 11:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Иновативната ортопедска перница за нозе со анатомски облик.
Перницата е дизајнирана така што природно одговара на контурите на нозете, колената и бутовите за да помогне во поддршка на вашиот 'рбет. Има супермеко јадро од мемори пена со отвори за вентилација кои помагаат воздухот слободно да циркулира, одржувајќи ве ладен во топлите ноќи.

✅ Совршена поддршка за колковите и нозете за оние кои спијат странично.
✅ Со своите меки облини и форма на полумесечина удобно одговара на мажите и жените.
✅ Екстремно е флексибилна, со што се обезбедува соодветно поставување на телото;
✅ Ги исправува нозете,кичмата и грбот.
✅ Променлива преносива навлака што се пере.
✅ Димензија: 25cm х 23cm х 15cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Univerzalen Kluc za Filtri

350 МКД

Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам