1 / 5
Memori Pernica
750 МКД
31.05.2022 13:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мемори перница за заштита на вашиот врат, раце од притисок.

✅ Со совршен дизајн на заоблена форма, оваа перница од мемори пена може совршено да се стави раката под перницата за да спречи да се притисне за време на спиење и да предизвика болка.
✅ Луксузно полнење со мемори пена со технологија за враќање од 5 секунди, удобно и издржливо, амортизирање на телото и ублажување на болните точки на притисок, што носи врвна релаксација.
✅ Димензија: 35 x 30 x 13cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Masinka - Trimer za sisanje

800 МКД

Elektricna motorna pila

1299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам